Ticari Projeler

Görev Holding AŞ, 2017 yılında kurulmuştur. Görev Vakfı, Holdingimizin bütün hisselerinin sahibidir.

Holdingimiz, Türkiye’nin Avrasya ülkeleriyle ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaktadır.

Üreten Türkiye için, yatırım projelerinin finansmanı sağlıyoruz. Çin’den Mali’ye uzanan coğrafyada kendi yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz. Büyük kamu projelerinde verimli işbirliği için çalışmaktayız.

Görev Holding, Latin Amerika’dan Çin’e, Cezayir İran’dan Rusya’ya kadar geniş bir alanda, dış ticaret bağlantılarına sahiptir. Dış ticaret firmalarımız, uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye ve Cezayir’de tamamladığımız inşaat ve madencilik projelerine, yeni projeleri eklemeyi hedefliyoruz.

Sağlık ve Savunma Sanayi gibi stratejik önemdeki sektörlerde Türkiye’mizin atağına ve çıkarlarına uygun ortaklık modelleri geliştirmekteyiz.

Otomotiv, teknoloji, turizm ve sigortacılık da aktif olduğumuz hizmet sektörleridir.

Görev Holding, Çin, Rusya ve Cezayir’deki temsilcilik ofislerimiz aracılığıyla, Asya ve Afrika’nın büyük merkezlerinin ticari nabzını tutmakta ve girişimcilerimize hizmet vermektedir.

Türkiye’mize yeni olanaklar yaratma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.

Üretimde Atılım için Türkiye – Çin işbirliği toplantıları, üç büyük ilde düzenlendi. Etkinliklere 250 sanayici ve iş insanı katıldı.

Rusya Devlet Başkanlığı’na bağlı Merkez Rusya Yatırım Konseyi ile Görev Holding arasında tek yetkili işbirliği anlaşması imzalandı. Üç büyük ilde yapılan toplantılara katılan 235 iş insanına Rusya’daki yatırım imkanları anlatıldı. 

Blockchain – Based Service Network (BSN) – nin Türkiye ve Özbekistan münhasır temsilcisi olan TUCEM, Çin’in Wuhan kentindeki konferansta Uluslararası Dijital Ticaret Birliği-nin kurucusu olarak anlaşma imzalandı. (Soldan ikinci TUCEM YK Başkanı Adnan Akfırat)

Cezayir’de inşaat ve madencilik alanında çok sayıda projeye imza attık. Annaba kentindeki 760 konut ve 128 dükkandan oluşan projemizin inşaatı devam etmektedir.